Aktualności

Zakupiliśmy ciepłe posiłki dla ratowników

5 kwietnia 2020

Miasto Kamienna Góra wspólnie z restauracją Swojak wspiera stację Pogotowia Ratunkowego w Kamiennej Górze. Z samorządowego budż (...)

czytaj dalej

Zakaz wstępu do lasów

3 kwietnia 2020

Nadleśnictwo Kamienna Góra od 3 kwietnia wprowadziło tymczasowy zakaz wstępu do lasu osobom nieupoważnionym. Ograniczenie obowią (...)

czytaj dalej

Laptopy do zdalnej nauki dla miejskich szkół

3 kwietnia 2020

Kamiennogórski samorząd wystąpił do Ministerstwa Cyfryzacji o 70 tysięcy złotych dotacji na zakup komputerów przenośnych dla mie (...)

czytaj dalej

Pani Helena obchodzi setne urodziny. Gratulujemy!

3 kwietnia 2020

Z okazji 100. rocznicy urodzin składamy pani Helenie Ordys z Kamiennej Góry najserdeczniejsze życzenia. Cieszymy się z osiągnię (...)

czytaj dalej

Pierwsza zarażona osoba w Kamiennej Górze

2 kwietnia 2020

Epidemia jest już w Kamiennej Górze. Służby medyczne odnotowały pierwszą osobę zarażoną COVID-19. Jest to mieszkaniec Kamiennej (...)

czytaj dalej

Ograniczenia w dobie pandemii

2 kwietnia 2020

Epidemia wymaga od nas byśmy zrezygnowali z dotychczasowych przyzwyczajeń i stylu życia. By przetrwać, musimy postępować według (...)

czytaj dalej

Pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej

2 kwietnia 2020

Na rządowych stronach można skorzystać z wyszukiwarki pomocy w ramach Tarczy Antykryzysowej. Z pomocy mogą skorzystać przedsięb (...)

czytaj dalej

Burmistrz Chodasewicz apeluje o solidarność

2 kwietnia 2020

W tych niezwykle trudnych czasach potrzebujemy jedności. Działając razem łatwiej przebrniemy przez zarazę i wydobędziemy się z n (...)

czytaj dalej

Parki i skwery zamknięte

1 kwietnia 2020

Zamykamy parki i skwery w Kamiennej Górze. Wstęp do nich jest zakazany do odwołania. Ograniczenie dostępu jest związane z najno (...)

czytaj dalej

Nowe ograniczenia związane z pandemią

31 marca 2020

Rząd wprowadził nowe ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa. Regulacje zaczną obowiązywać od 1 kwietnia. Prosimy kamienn (...)

czytaj dalej

Identyfikatory dla pogotowia zakupowego

31 marca 2020

Wolontariusze dowożący żywność w ramach akcji "Pogotowie zakupowe dla seniorów” zostali wyposażeni w identyfikatory. Prezentujem (...)

czytaj dalej

Kontakt z nami

logo

Urząd Miasta Kamienna Góra

Plac Grunwaldzki 1
58-400 Kamienna Góra

tel. 75 64 55 110
fax. 75 64 55 111

sekretariat@kamiennagora.pl